czwartek, 14 lipca 2016

Hej przepraszam was za tak długą nie obecność nie ale nie wiem jak to wytłumaczyć ......  Jeszcze nikt nie zapisał się na konkurs na admina chyba razem z marri (missmisek) będę prowadzić bloga .


No ale przejdzimy do rzeczy dzisiaj pisze posta o pewnej hakerce pewnie ją znacie pewnie nie  . Ma Nick samotnia . Szerze to się jej boję . Ma czerne ubrania i włosy .  tu macie jej zdjęcie
Straszna wygląda (dla mnie )
Jak mówiłam jest cała czarna tylko skórę ma kremową . Poco ona hackuje ? Historie mówią że to jest 30 letnie kobieta  z polski. W pewnym momęcie jej mąż zażyczył sobie rozwodu. Jej mąż zabrał ich córkę do siebie a kobieta (samotnia) zastała sama. Przypomniałe jej się o córce której grała w gre moviestarplanet . Wymyśliła ze będzie hakowała jakieś osoby . Gdy kogoś schakuje zabiera mu wszystkie ubrania . Chciała żeby jej mąż został bez żadnych środków do życia. .Tylką czemu zabiera ubrania użtkowniką  ? Dlatego jak już wcześniej wspomniałam jej córka grała w tą gre .


Samotnia najczęściej jest w swoim pokoju albo w kawiarni. Gdy widzisz samotnie nie uciekaj bo zobaczy że się boisz . Nie pisz do niej bo wie kogo ma schakować .  I nie choć do jej pokoju bo już na pewno cie schakuje . Ale jak chcesz żeby cię schakowano to możesz tam iść .
Jak się przed nią bronić ? Nie choć do miejsc kturych napisałam wyżej Nie pisz do niej .  Jeśli cie s hakuje zabierze ci wszystkie ubrania ale potem oddaje konto ....
To chyba
 tyle pa 
~missolusienka

Konkurs Baby doll Ocena

Hejo mam inernet więc moge pisać .ale pisze na telefonie.
Chciałam by przedstawić wam ocene konkursu Baby doll.
Okładka jest bardzo ładna a szczególnie słodka :)
Ech małe zdjęcie . Tło fajne dopracowane takie słodkie . Kosztuje 375 sc czyli nie dużo . Oczywiście nie jest dla vip.
Rzeczy są.... Cudne to mój styl dużo różu pudru... Pastelów napewno sobie coś z tego kupie 




Te ubrania bardzo przypominają Maline Martinez sorki jak źle napisałam  .  Bardzo mi się podobają . Choć nie które ubrania się powtarzają .Najładniejsza jest fryzura 3 na 4 stronie po 650 sc takie dwa kucyki 

Yy co tu mówić ? Chłopcy mogą sobie kupić babskie ciuchy XD Ale na szczęście są też dla chłopaków uff .
Cały konkurs oceniam na 9/10 . sorki że nie ma animek ale jak mówiłam jwstem na telefonie. Planujemy zmienić nazwe bloga ale jeszcze nie wiem na jaki . Może.  msp i szalone wariatki. Yay fajna. Nazwa dam link jak zmienimy nazwe ale i tak go nie znajdziecie .... Albo znajdziecie nie wiem ? Teraz będe często pisała bo mam czas :) chyba zmienimy sobie tapete na blogu .... Pa marii

niedziela, 10 lipca 2016

Zaginiony brazylijski serwer . i wyjazd

Hej. Tu marii adminka dawno nie pisała i kto musi pisać ? Marii.  Hej dziś o brazylijskim serwerze msp . czy istniał. Istnieje? Powiem tyle był .jedna dziewczyna na wiki miała zdjęcie nie.chce.mi się wchodzić na tamtą strone 😳.ok .Czemu go niema ? Pewien hacker włamał się i wgrał na serwer brazylijski w roku 2011 wirusa .  nie tak dawno . Wgrał jak już mówiłam wirusa . ale czemu ? Czemu ? Jego dziewczyna na msp z nim zerwała i postanowił się zemścić wgrywając wirusa . Wirus nie był asz tak groźny . Gdy zakładałeś konto oni wiedzieli jakie jest twoje hasło to konta .... Straszne ! A może nie ... Nie wiem ! . Podobno były tak 4 osoby z najwyszszym lvl 👏 podziw . To wkońcu powiedz usuneli serwer czy nie ? Serwer usunięto ktoś miał do niego link... Poszukam to znajde.:) Chyba . troche ja tu napisałam yey. Może teraz druga część posta ? Wyjeżdzam w wtorek albo środe. Nie będzie postów chyba że złapie internet ale to nie zabardzo możliwe jak napisze to napisze . Nie wiem do kiedy tam będe.  Nie mam pojęcia .... Nie będe miała komputera tylko telefon :( na telefonie się źle pisze :( kurde !!!!! Jak zwykle. Pisze o wyjazdach się rospisuje. A i wiadomość dla adminki. Napisz. Wkońcu tego posta ja sobie sama nie poradze! To teraz długi post :) Macie co czytać pisze to 25 minut ! Pokonałam swój rekord w pisaniu posta to chyba tyle pa marii ❤

czwartek, 7 lipca 2016

Hej tu marii . wymyśliłam nową serie . chodzi w niej oto by pójść na obcokrajowy serwer i się wygłupiać. Więc wybrałam serwer kanadyjski :) nazwałam się PinkFlaffyUnicorns i poszłam na chat . więc pisze "pink flaffy unicorns dancing on rainbow! Ludzie na to ..... Nic ! Psują mi posta:( więc pisze "jestem ździsiek " ludzie na to?????? Piszą mi znaki zapytania ._. :( . ide gdzieś indziej. Pisze . hej jestem z polski . ludzie na to jak zwykle piszą . ???? No posta mi psują ! Później pisze " do you speak polish?" ludzie na to piszą "no" więc umią! Ale mnie nie rozumią:( świnie ! Zapraszam se jakąś vipke pisze podstawowe " hi " nie odpisuje . pisze jej "do you speak polish ? Odpowiada "hi" :( pisze  jej "do you speak english?
 yes -
- pink flaffy unicorns dancing on rainbow !
XD-
-Xoxo (nie dało minki)
I tak rozmowa się skończyla. Po chwili moja sis idzie na czat klika w jakąś osobe a tu w profilu......... Hack by anonemous no body save! Anon na kanadyjskim serwerze jest :( moja sis do znaj ją zaprasza !! A ja co tu rpbisz przeciesz to anon !!  I to tyle pa marii :)
Jej wyszedł w miare dŁugi post :)

piątek, 1 lipca 2016

Hej tu Marii dziś odkryłam że animka z tasakiem ........ Zmienia się na jakąś postać ... Pewnie to jakiś błąd czy coś . ale dziś nie o tym dziś o... Użytkownikach w top
Juna13 prawdopodobne że to dorosła kobieta
! ! ! Alicja ! ! ! O niej zbyt wiele nie wiem
Alakinga ostatnio była zablokowana .ma chyba 16 lat ;-; dołączyła na początkach MSP post o niej niżej :)

Nie wymianie wszystkich bo mi się odpalać MSP nie chce ;-; a wszystkich nie pamiętam
Niedługo wyjeżdżam chyba za kilka dni .. Więc nie będzie postów ale to jeszcze nie teraz . o bym jeszcze zapomniała dziękuje larie która zaprojektowała mi logo :)
I przepraszam za krótkie posty

środa, 29 czerwca 2016

Hej. jednak aful energy odwołała atak to znaczy nie odwołała tylko jej się nie udało . na angielskim msp jest teraz jakiś wirus. polecam napiszcie na yt gator gerhad  . tam są filmy o tym  niektóre straszne . wczoraj przeglądam  forum  . i patrze temat "vash boss " myślałam że ta afera się skończyła .jednak nie .ok ale dziś o wirusie na UK MSP. Mówią że ten wirus jest Grim raper ;-; a wcześniej anon ;-; młodzi byli w pokojach na kanale gator Gerhard jest .. . .  na UK są numerowane chatroomy . straszne ..
To na tyle pa
Marii

środa, 22 czerwca 2016

Hej tu Marii dziś o ...25 czerwca
Podobno wtedy ma być przeprowadzony .. Atak na MSP 20_ lipca mają usunąć MSP ..  W usunięcie MSP za bardzo nie wierze .... Ale w atak wierze  na angielskim MSP był jusz przeprowadzony atak.  Modzi byli w pokojach w tym pixi i zac .... Ja wole do sierpnia na MSP nie wchodzić . nigdy nie wiadomo czy to bujdy . a tak wogóle casting powrócił ^^ nie wiadomo przez kogo ma być przeprowadzony atak na MSP .. Ja się boje . w sierpniu albo jakoś  10 lipca wejde. atak na UK MSP  nadal trwa zaczoł się 3 tygodnie temu i trwa i trwa i trwa.... A tak wogóle dziękuje za 10 lvl
Marii