poniedziałek, 29 sierpnia 2016

Ocena konkursu “Sailor chic „

Hej napisałam posta ale oczywiście się nie zapisał i muszę pisać od nowa.... Mam nadzieje że post nie wyjdzie krótki  :)
A więc okładka podoba mi się jest taka morska mrrr. Te animacje ta okładce są nawet... Jest morski chodź wakacje się już kończą :( Nie mam za bardzo co o niej pisać więc oceniam ją na 8/10
Tło jest morskie jak reszta . Modzi chcieli zrobić statek na morzu ? Dla mnie trochę za pusto i za bardzo na nim nic nie ma . Mi się nie przyda ale jak ktoś robi morski film to może sobie takie o to tło kupić . Oceniam je 7/10
To zdjęcie pochodzi z bloga http://mondye.blogspot.com/?m=1 ponieważ nie udało  mi się zrobić screna :/ Animacje ładne nawet dopracowane . Oczywiście związane z żeglugą . Wszystko takie maroskie że aż chce mi się wykąpać w morzu XD
Najbardziej podoba mi się pierwsza animka z leżaczkiem jest taka supi . Tylko ta przedostatnia jest trochę dziwna... Animacje oceniam 9/10
 A więc Taraz żeczy .Żeczy jak żeczy nie podobają mi się jakoś specjalnie . Dla mnie ten delfinek za 150 SC jest sweet <3 Leżaczek też jest fajny taki morski .Niewiem poco dodali zegar :/ Oceniam je na 7/10


A więc teraz ubrania . Podobają mi się ale niektóre są za drogie . Najładniejszą jak dla mnie jest bluzka z 2 strony za 450 SC . Oczywiście są żeczy dla chłopaków z rzeczach dla dziewczyn np bluzka z drugiej strony za 425 SC dla VIP albo koszulka z 3 strony za 250 SC . Zauważyłam także że znowu ubrania się powatarzają np  sukienka z 3 strony za 675 SC albo sukienka obok niej za 1400 . Włosy mi się nie podobają im nowszy temat tym gorsze włosy .. Oceniam to 8/10
A więc cały konkurs oceniam na 8/10

To na  tyle wasz pirożek ^^

sobota, 23 lipca 2016

Odchodze

Hej tu Marii. Odchodze . Czemu ? Po pierwsze am dwa inne blogi . Po drugie ten blog umiera . Po trzecie  nie czuje tej magi kiedy zaczynałam tu pisać pa...

czwartek, 14 lipca 2016

Hej przepraszam was za tak długą nie obecność nie ale nie wiem jak to wytłumaczyć ......  Jeszcze nikt nie zapisał się na konkurs na admina chyba razem z marri (missmisek) będę prowadzić bloga .


No ale przejdzimy do rzeczy dzisiaj pisze posta o pewnej hakerce pewnie ją znacie pewnie nie  . Ma Nick samotnia . Szerze to się jej boję . Ma czerne ubrania i włosy .  tu macie jej zdjęcie
Straszna wygląda (dla mnie )
Jak mówiłam jest cała czarna tylko skórę ma kremową . Poco ona hackuje ? Historie mówią że to jest 30 letnie kobieta  z polski. W pewnym momęcie jej mąż zażyczył sobie rozwodu. Jej mąż zabrał ich córkę do siebie a kobieta (samotnia) zastała sama. Przypomniałe jej się o córce której grała w gre moviestarplanet . Wymyśliła ze będzie hakowała jakieś osoby . Gdy kogoś schakuje zabiera mu wszystkie ubrania . Chciała żeby jej mąż został bez żadnych środków do życia. .Tylką czemu zabiera ubrania użtkowniką  ? Dlatego jak już wcześniej wspomniałam jej córka grała w tą gre .


Samotnia najczęściej jest w swoim pokoju albo w kawiarni. Gdy widzisz samotnie nie uciekaj bo zobaczy że się boisz . Nie pisz do niej bo wie kogo ma schakować .  I nie choć do jej pokoju bo już na pewno cie schakuje . Ale jak chcesz żeby cię schakowano to możesz tam iść .
Jak się przed nią bronić ? Nie choć do miejsc kturych napisałam wyżej Nie pisz do niej .  Jeśli cie s hakuje zabierze ci wszystkie ubrania ale potem oddaje konto ....
To chyba
 tyle pa 
~missolusienka

Konkurs Baby doll Ocena

Hejo mam inernet więc moge pisać .ale pisze na telefonie.
Chciałam by przedstawić wam ocene konkursu Baby doll.
Okładka jest bardzo ładna a szczególnie słodka :)
Ech małe zdjęcie . Tło fajne dopracowane takie słodkie . Kosztuje 375 sc czyli nie dużo . Oczywiście nie jest dla vip.
Rzeczy są.... Cudne to mój styl dużo różu pudru... Pastelów napewno sobie coś z tego kupie 




Te ubrania bardzo przypominają Maline Martinez sorki jak źle napisałam  .  Bardzo mi się podobają . Choć nie które ubrania się powtarzają .Najładniejsza jest fryzura 3 na 4 stronie po 650 sc takie dwa kucyki 

Yy co tu mówić ? Chłopcy mogą sobie kupić babskie ciuchy XD Ale na szczęście są też dla chłopaków uff .
Cały konkurs oceniam na 9/10 . sorki że nie ma animek ale jak mówiłam jwstem na telefonie. Planujemy zmienić nazwe bloga ale jeszcze nie wiem na jaki . Może.  msp i szalone wariatki. Yay fajna. Nazwa dam link jak zmienimy nazwe ale i tak go nie znajdziecie .... Albo znajdziecie nie wiem ? Teraz będe często pisała bo mam czas :) chyba zmienimy sobie tapete na blogu .... Pa marii

niedziela, 10 lipca 2016

Zaginiony brazylijski serwer . i wyjazd

Hej. Tu marii adminka dawno nie pisała i kto musi pisać ? Marii.  Hej dziś o brazylijskim serwerze msp . czy istniał. Istnieje? Powiem tyle był .jedna dziewczyna na wiki miała zdjęcie nie.chce.mi się wchodzić na tamtą strone 😳.ok .Czemu go niema ? Pewien hacker włamał się i wgrał na serwer brazylijski w roku 2011 wirusa .  nie tak dawno . Wgrał jak już mówiłam wirusa . ale czemu ? Czemu ? Jego dziewczyna na msp z nim zerwała i postanowił się zemścić wgrywając wirusa . Wirus nie był asz tak groźny . Gdy zakładałeś konto oni wiedzieli jakie jest twoje hasło to konta .... Straszne ! A może nie ... Nie wiem ! . Podobno były tak 4 osoby z najwyszszym lvl 👏 podziw . To wkońcu powiedz usuneli serwer czy nie ? Serwer usunięto ktoś miał do niego link... Poszukam to znajde.:) Chyba . troche ja tu napisałam yey. Może teraz druga część posta ? Wyjeżdzam w wtorek albo środe. Nie będzie postów chyba że złapie internet ale to nie zabardzo możliwe jak napisze to napisze . Nie wiem do kiedy tam będe.  Nie mam pojęcia .... Nie będe miała komputera tylko telefon :( na telefonie się źle pisze :( kurde !!!!! Jak zwykle. Pisze o wyjazdach się rospisuje. A i wiadomość dla adminki. Napisz. Wkońcu tego posta ja sobie sama nie poradze! To teraz długi post :) Macie co czytać pisze to 25 minut ! Pokonałam swój rekord w pisaniu posta to chyba tyle pa marii ❤

czwartek, 7 lipca 2016

Hej tu marii . wymyśliłam nową serie . chodzi w niej oto by pójść na obcokrajowy serwer i się wygłupiać. Więc wybrałam serwer kanadyjski :) nazwałam się PinkFlaffyUnicorns i poszłam na chat . więc pisze "pink flaffy unicorns dancing on rainbow! Ludzie na to ..... Nic ! Psują mi posta:( więc pisze "jestem ździsiek " ludzie na to?????? Piszą mi znaki zapytania ._. :( . ide gdzieś indziej. Pisze . hej jestem z polski . ludzie na to jak zwykle piszą . ???? No posta mi psują ! Później pisze " do you speak polish?" ludzie na to piszą "no" więc umią! Ale mnie nie rozumią:( świnie ! Zapraszam se jakąś vipke pisze podstawowe " hi " nie odpisuje . pisze jej "do you speak polish ? Odpowiada "hi" :( pisze  jej "do you speak english?
 yes -
- pink flaffy unicorns dancing on rainbow !
XD-
-Xoxo (nie dało minki)
I tak rozmowa się skończyla. Po chwili moja sis idzie na czat klika w jakąś osobe a tu w profilu......... Hack by anonemous no body save! Anon na kanadyjskim serwerze jest :( moja sis do znaj ją zaprasza !! A ja co tu rpbisz przeciesz to anon !!  I to tyle pa marii :)
Jej wyszedł w miare dŁugi post :)

piątek, 1 lipca 2016

Hej tu Marii dziś odkryłam że animka z tasakiem ........ Zmienia się na jakąś postać ... Pewnie to jakiś błąd czy coś . ale dziś nie o tym dziś o... Użytkownikach w top
Juna13 prawdopodobne że to dorosła kobieta
! ! ! Alicja ! ! ! O niej zbyt wiele nie wiem
Alakinga ostatnio była zablokowana .ma chyba 16 lat ;-; dołączyła na początkach MSP post o niej niżej :)

Nie wymianie wszystkich bo mi się odpalać MSP nie chce ;-; a wszystkich nie pamiętam
Niedługo wyjeżdżam chyba za kilka dni .. Więc nie będzie postów ale to jeszcze nie teraz . o bym jeszcze zapomniała dziękuje larie która zaprojektowała mi logo :)
I przepraszam za krótkie posty